polski angielski niemiecki
Niedziela, 05 kwietnia 2020 r. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
Baza firm » Usługi » Informatyczne » INFOSIGNUS Marcin Raczyński
Brak zdjęcia 1

INFOSIGNUS Marcin Raczyński

Ulica, nr domu Gen. Okulickiego 4A
Miejscowość: Trzebnica 55-100
Tel./Fax 601 995 344
Dodano: 2011.03.30 05:50

Główną działalnością firmy InfoSignus jest projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz serwisów www. Zajmujemy się także tworzeniem sklepów internetowych, które w ostatnim czasie stają się kluczową formą sprzedaży usług i produktów.

InfoSignus jest również producentem oprogramowania będącego odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe specyficznych obszarów działalności gospodarczych. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji, które w znacznym stopniu ułatwiają zarządzanie firmą lub usprawniają jeden z procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Jeśli rynek oferuje już gotowe rozwiązania doradzamy wybór najlepszego z nich oraz przeprowadzamy pełne wdrożenie zaczynając od analizy i kończąc na uruchomieniu gotowego systemu.

Nasi pracownicy mają duże doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania jak również z wdrożeniami systemów klasy ERP dlatego też przy tworzeniu nowych aplikacji uwzględniane są tak ważne aspekty jak ergonomia, wydajność oraz intuicyjność. Gotowymi rozwiązaniami proponowanymi przez nas są systemy firmy Comarch oraz Reset2. W zależności od wielkości i potrzeb firmy dobieramy najbardziej optymalne rozwiązanie będące jednocześnie wyczerpującym narzędzięm spełniającym wymagania Klienta oraz dopasowujące się do specyfiki danego przedsiębiorstwa.

proponowane i wdrażane systemy:

-> CDN Optima - system do zarządania małymi i średnimi firmami o charakterze produkcyjno - handlowym
-> R2PłatnikPRO - system płacowo-kadrowy. Aplikacja umożliwia zarządzanie kadrami i strukturą organizacyjną firmy, naliczanie wynagrodzeń oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS