polski angielski niemiecki
Piątek, 02 czerwca 2023 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Przyklejony Dzień Dziecka!

 Kochani!
 Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, aby każdy dzień Waszego życia był pełen uśmiechu, beztroski i spełnienia marzeń. Niech Wasz świat będzie wypełniony zabawą, przygodami i niezapomnianymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi i macie w sobie potencjał do osiągania wielkich rzeczy. Wierzymy w Wasi i życzymy wielu sukcesów w nauce, kreatywności oraz zdrowia i szczęścia na każdym kroku Waszej wspaniałej podróży przez życie. Cieszcie się każdą chwilą, bo Dzień Dziecka jest dla Was!

01-06-2023
Przyklejony Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap wojewódzki

 
Ogólnopolski Konkurs Bezpieczeństwa i Ratownictwa Młodzieżowego - etap wojewódzki. Konkurs jest inicjatywą mającą na celu promowanie przepisów dotyczących ochrony ludności, ekologii, ratownictwa oraz przeciwdziałania pożarom. 

31-05-2023
Przyklejony Nieobecność Powiatowego Rzecznika Konsumentów


Uprzejmie informujemy, że w dniach 31 maja - 2 czerwca 2023 roku Powiatowy Rzecznik Konsumentów będzie nieobecny. Wszelkie wnioski, prośby oraz zapytania prosimy kierować na adres e-mail: m.dolinska@powiat.trzebnica.pl 

30-05-2023
Przyklejony Dzień Matki

 

Kochane Mamy,
Z okazji dzisiejszego święta pragniemy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. Jesteście nie tylko naszymi Mami, ale także najlepszymi przyjaciółkami i największym wsparciem. Dziękujemy Wam za miłość, cierpliwość i poświęcenie, które wkładacie w nasze rodziny każdego dnia. Wasze serca są pełne miłości i troski. Wasza siła i wytrwałość są dla nas natchnieniem. Niezależnie od trudności, zawsze znajdujecie czas i sposób, aby pomóc każdemu z nas. Wasza obecność sprawia, że czujemy się bezpieczni i kochani. Dziękujemy za wszystkie rady, których nam udzielacie, za każde pocieszenie, za uśmiech. Wasze słowa są dla nas cennymi skarbami i prowadzą nas na właściwą ścieżkę. Niech Dzień Matki przyniesie Wam, drogie Mamy wiele radości i spokoju. Zasługujecie na wszystko to, co najlepsze. Niech każdy dzień Waszego życia będzie pełen miłości, uśmiechu, spełnienia oraz naszej wdzięczności.

26-05-2023
Przyklejony II TRZEBNICKIE SPOTKANIA MUZYCZNE

 

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Państwa na II Trzebnickie Spotkanie Muzyczne "El Cantar de los Canteres". 
Zachęceni dużym zainteresowaniem pierwszej edycji, postanowiliśmy ponownie zorganizować tę niezapomnianą muzyczną ucztę, podczas której będziecie Państwo mogli znaleźć coś dla siebie i doświadczyć niezapomnianych chwil artystycznego uniesienia. Mamy nadzieję, że II Trzebnickie Spotkanie Muzyczne "El Cantar de los Canteres" stanie się kolejnym wyjątkowym wydarzeniem, które połączy naszą lokalną społeczność wokół wspólnych pasji i miłości do muzyki. 
Wystąpią: Ewelina Koniec - mezzosopran oraz Bianka Szalaty - gitara
Do zobaczenia na II Trzebnickim Spotkaniu Muzycznym "El Cantar de los Canteres"!
 
Data: 26 maja 2023 
Godzina: od 18:00
Miejsce: Pałac Brzeźno, gmina Prusice

24-05-2023
Przyklejony Powiat pozyskał dofinansowanie na przebudowę drogi w gminie Wisznia MałaPodpisanie umowy w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim. Pozyskane dofinansowanie pozwoli na przebudowę drogi powiatowej na odcinku od miejscowości Piotrkowiczki do wiaduktu drogi ekspresowej S5. Realizacja tej inwestycji, pozwoli znacząco zwiększyć bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. 
 

16-05-2023
Przyklejony Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych


Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych, święto wszystkich tych, którzy z poświęceniem pracują dla dobra innych. Jest to okazja, aby wyrazić nasze uznanie i wdzięczność za ich codzienny trud i poświęcenie. Nie ma słów, które wystarczająco wyraziłyby naszą wdzięczność za to, co robicie. Wasza praca jest kluczowa dla funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej, a Wasze poświęcenie i troska dla pacjentów zasługują na najwyższy szacunek.
Dziękujemy, że jesteście z nami w najtrudniejszych chwilach, za Waszą empatię i cierpliwość, za Waszą wiedzę i umiejętności. Wasza praca jest kluczowa dla funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej, a codzienne poświęcenie i troska dla pacjentów zasługują na najwyższy szacunek.
Życzymy Wam, abyście zawsze mieli siłę i determinację do wykonywania Waszej pracy, abyście czuli się docenieni i szanowani za to, co robicie. Życzymy Wam również zdrowia, szczęścia i spełnienia zawodowego.
Wszystkiego najlepszego!
 

12-05-2023
Przyklejony Zmiana terminu dyżuru Powiatowego Rzecznika Konsumentów

 

11-05-2023
Przyklejony 9 MAJA- DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ

 

9 maja jest uznawany za święto Unii Europejskiej. Obchodzone przez kraje członkowskie ma na celu uczczenie idei jedności i pokoju w Europie. Jest to okazja do refleksji nad osiągnięciami UE oraz podkreśleniem znaczenia jej wartości, takich jak wolność, demokracja i poszanowanie praw człowieka.
 

09-05-2023
Przyklejony MUZYKA DLA DUSZY - KONCERT W RAMACH WIECZORÓW LISZTOWSKICH


Z przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert Anny Lipiak, ze słowem Juliusza Adamowskiego, który odbędzie się w ramach Wieczorów Lisztowskich.
W programie koncertu usłyszymy szereg urokliwych romantycznych i barokowych miniatur fortepianowych oraz jedno z najwspanialszych dzieł Fryderyka Chopina – Poloneza-Fantazję As-dur op. 61.
Udział w tym niezwykłym wydarzeniu, będzie okazją do wysłuchania wspaniałych utworów w kameralnej i klimatycznej atmosferze Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy.
Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 12 maja o godzinie 18:00. Wstęp wolny.
Do zobaczenia na koncercie!

09-05-2023
 1 2 3 4 5 6 »  Last ›
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30