Sobota, 29 kwietnia 2017 r. Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty
Stypendia Starosty 2016 r.

Młodych i zdolnych należy nagradzać i zachęcać do dalszej pracy, dlatego wysokie wyniki w nauce oraz inne szczególne osiągnięcia, zostały docenione przez starostę Waldemara Wysockiego. Na uroczystej Gali, która odbyła się w trzebnickim Centrum Kultury i Sportu w dniu 27 stycznia 2016 r., starosta Waldemar Wysocki wraz z wicestarostą Jerzym Trelą w imieniu Zarządu Powiatu Trzebnickiego wręczyli nagrody stypendystom.

Starosta zwrócił się do wyróżnionych słowami za Konfucjuszem- Podróż tysiąca mil, zaczyna się od pierwszego kroku. Wy droga młodzieży ten pierwszy krok postawiliście. Ciężką pracą osiągnęliście sukces, czego zwieńczeniem są dzisiejsze wyróżnienia. Stypendia, które otrzymaliście są nagrodą za szczególne osiągnięcia, za  pasję w działaniu oraz odniesione dotychczas  sukcesy.

Stypendia Starosty otrzymali:

Julia Krzak, Klaudia Rybska, Katarzyna Wojciechowska, Izabela Bartela, Dominik Gotter
z Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy

Daria Krawczyk, Kinga Kowalczyk, Alicja Ziober, Krzysztof Śniegocki z Powiatowego Zespołu Szkół w Żmigrodzie;
Natalia Skorupska, Urszula Budzińska, Klaudia Boczanowska z Powiatowego Zespół Szkół w Obornikach Śląskich;

Maciej Zawadzki, Rafał Kis, Łukasz Boryszewski z Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie.
Stypendium Starosty przyznane zostało także niebecnym na Gali: Damianowi Stepień oraz Bartoszowi Lewandowskiemu

Paulina Piekarska, Grzegorz Pałka z Powiatowego z Zespołu Szkół nr 2 w Trzebnicy;
Jaromir Bączkiewicz, Szymon Stempkowski z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy

Specjalne Stypendium Starosty otrzymała Weronika Okuniewicz- uczennica z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy

02-02-2016
Kwiecień 2017