Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Odbiór prac przy termomodernizacji budynku Liceum Ogólnokształcącym w PZS w Obornikach Śląskich

Zakończyła się kolejna ważna powiatowa inwestycja. Pod koniec września 2016 dokonany został końcowy odbiór prac przy termomodernizacji budynku Liceum Ogólnokształcącym w Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich.
wrzesień 2016

Obejmowały one przede wszystkim: ocieplenie ścian zewnętrznych budynku szkoły, ocieplenie stropodachu budynku szkoły, płukanie instalacji centralnego ogrzewania, montaż zaworów termostatycznych i odcinających wraz z montażem systemu bezprzewodowego sterowania głowicami termostatycznymi.
wrzesień 2016
Wartość inwestycji wyniosła 289.045,20 zł.
wrzesień 2016
Zadanie zrealizowane zostało w ramach projektu „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Trzebnickiego” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014

14-10-2016
Luty 2018