Piątek, 20 października 2017 r. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom konkursu na biznesplan pn. „Weź przyszłość w swoje ręce”

„Weź przyszłość w swoje ręce”

W dniu 9 grudnia 2016 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom konkursu na biznesplan pn. „Weź przyszłość w swoje ręce”, którego honorowy patronat objął Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki. Konkurs miał na celu kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów, podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia firmy, pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia firmy, w tym próbę oceny powodzenia pomysłu na własny biznes.

Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki pogratulował laureatom zwycięstwa i życzył odniesienia sukcesu. Wyraził przekonanie, że jeśli do swoich marzeń dołożą wiedzę i ciężką pracę, to w przyszłości odniosą sukces a wtedy hasło przewodnie konkursu będzie miało realne odbicie w rzeczywistości.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu, którymi zostali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu trzebnickiego.

I miejsce – Mateusz Banaś – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy przy PZS nr 1
II miejsce – Anna Nehrebecka – uczennica Powiatowego Zespołu Szkół Nr 2 im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich
III miejsce – Patrycja Kasprzyk – uczennica Powiatowego Zespołu Szkół Nr 2 im. Piotra Włostowica w Trzebnicy

15-12-2016