środa, 28 czerwca 2017 r. Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
POWIATOWYCH DRÓG ROZWOJU CIĄG DALSZY

Zakończyła się realizacja ważnego dla mieszkańców Gminy Trzebnica i Powiatu Trzebnickiego zadania obejmującego remont odcinka drogi powiatowej z Trzebnicy do Ujeźdźca Wielkiego, pomiędzy zjazdem na Komorówko, a zjazdem na Koczurki. Działania zmierzające poprawie infrastruktury drogowej czyli bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu są priorytetem działań Zarządu Powiatu Trzebnickiego. Szczególnego podkreślenia wymaga fakt partnerskiej współpracy przy realizacji tej ważnej dla mieszkańców inwestycji pomiędzy Powiatem Trzebnickim reprezentowanym przez Przewodniczącego Zarządu Powiatu Trzebnickiego Waldemara Wysockiego i Wiceprzewodniczącego Zarządu Powiatu Trzebnickiego Jerzego Trelę a Gminą Trzebnica reprezentowaną przez Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę.

Remont odcinka drogi powiatowej z Trzebnicy do Ujeźdźca Wielkiego pomiędzy zjazdem na Komorówko, a zjazdem na Koczurki został wykonany przez firmę Colas Polska Sp. z o.o. W ramach wykonanego zadania poszerzone zostały pasy jezdni, położono nową nakładkę drogową, wykonano meliorację rowów przydrożnych oraz zjazd do Komorówka wraz z chodnikiem.

13-01-2017
Czerwiec 2017