Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Zarząd Powiatu Trzebnickiego wspiera młodych sportowców
W dniu 24 stycznia 2017 roku Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki spotkał się z Prezesem Miejskiego Klubu Sportowego Piast Żmigród Panem Rafałem Zagórskim, młodymi zawodnikami trenującymi w grupie Pana Piotra Bednarskiego oraz ich rodzicami. Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki przekazał młodym zawodnikom ufundowane stroje oraz dresy treningowe,
w imieniu Zarządu Powiatu Trzebnickiego, w którego skład  wchodzą Przewodniczący Zarządu – Waldemar Wysocki, Wiceprzewodniczący Zarządu – Jerzy Trela, Etatowy Członek Zarządu – Sławomir Błażewski i Członek Zarządu – Daniel Buczak.

Owocna współpraca klubów sportowych i organizacji, które wspierają rozwój sportowy z Zarządem Powiatu Trzebnickiego przynosi wymierne korzyści dla mieszkańców Powiatu Trzebnickiego, w szczególności u tych młodych, którzy kształtują w sobie sportowego ducha.

Sukcesy sportowe umacniają wiarę we własne możliwości, uczą także wzajemnej współpracy, w celu osiągania zwycięstw, zarówno dla siebie, dla całej drużyny oraz dla klubu, który umożliwił trening, wspólną rywalizację oraz wartościowe spędzanie wolnego czasu.

Starosta Waldemar Wysocki zwracając się do dzieci oraz ich rodzin wyraził szacunek, podziw za podejmowane zmagania sportowe i ciężkie treningi. Podkreślił również, że jest przekonany, że wśród młodych zawodników drużyny MKS Piast Żmigród są  przyszli zawodnicy najlepszych polskich drużyn.

Starosta w imieniu Zarządu Powiatu Trzebnickiego zapewnił również o kontynuacji współpracy i udzieleniu pomocy w zapewnieniu jak najlepszych warunków do rozwoju sportowego.

Realizacja takich zadań jak budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Specjalnych w Żmigrodzie, współpraca z klubami sportowymi czy  modernizowanie i dostosowywanie obiektów  sportowych są dowodem na realizację założeń Zarządu Powiatu Trzebnickiego w zakresie wspierania i rozwijania działań sportowych na terenie Powiatu Trzebnickiego.

30-01-2017