Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Spotkanie z młodzieżą z Teatru Westa

Zarząd Powiatu Trzebnickiego wspiera działania  na rzecz rozwoju kultury, w szczególności te, które podejmowane są  przez dzieci i młodzież.

W dniu 28 lutego 2017 roku Starosta  Trzebnicki  Waldemar Wysocki spotkał się z młodymi artystami Teatru Westa  w  Powiatowym Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie. Podczas spotkania Starosta w imieniu Zarządu Powiatu Trzebnickiego przekazał młodzieży  ufundowane przez Powiat Trzebnicki stroje sportowe, które będą wykorzystywane podczas występów artystów z Teatru Westa.
Działalność artystyczna młodzieży w Teatrze Westa  i kreowanie wartości związanych ze sztuką zasługują na uznanie oraz wspieranie w rozwoju.  Uczestnictwo w  występach  młodzieży z Teatru Westa to każdorazowo  niesamowity spektakl wrażeń i emocji, które nie tylko cieszą, bawią, ale i uczą. Uczą czytać otoczenie  inaczej, inaczej je widzieć.
Pan Piotr Kwasigroch w imieniu artystów Teatru Westa złożył serdeczne podziękowania Staroście Waldemarowi Wysockiemu  za zaangażowanie  i wspieranie działalności  Teatru, wyrażając nadzieję  na kontynuację dobrze rozpoczętej współpracy.
Starosta Waldemar Wysocki młodym artystom życzył wielu sukcesów  oraz determinacji w realizowaniu zamierzeń. Dodał, że Teatr Westa to duma nie tylko Gminy Żmigród ale i całego Powiatu Trzebnickiego.

01-03-2017