środa, 28 czerwca 2017 r. Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
III POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE „Tu mieszkam i tu się uczę”

Zarząd Powiatu Trzebnickiego wspiera oraz inicjuje wydarzenia wpływające na rozwój powiatowej edukacji. Tegoroczne Targi Edukacyjne, które na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Powiat Trzebnicki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Powiatu Trzebnickiego.

Tegoroczne wydarzenie odbyło się w dniu 21 marca 2017 r. w Powiatowym Zespole Szkół im. Piotra Włostowica w Trzebnicy. Placówka już po raz drugi współorganizowała Powiatowe Targi Edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu oraz doskonałej współpracy współorganizatorów powiatowe targi zyskują coraz lepszą jakość.

Bogata oferta edukacyjna, jaką na targach prezentowały powiatowe placówki oświatowe, przedsiębiorcy, którzy swoją ofertą zachęcali do kształcenia na kierunkach zawodowych sprawiły, że podjęcie decyzji o ścieżce kształcenia dla wielu młodych mieszkańców stało się bardziej przejrzyste.

Nawiązując do hasła tegorocznych targów - w Powiecie Trzebnickim warto mieszkać, w Powiecie Trzebnickim warto się kształcić. To Powiat Trzebnicki podejmuje nowoczesne, efektywne i innowacyjne działania w dziedzinie polityki edukacyjnej i zarządzania oświatą.

Serdecznie zapraszamy.

23-03-2017