Niedziela, 24 września 2017 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Sukcesy Powiatu Trzebnickiego

Sukcesy Powiatu Trzebnickiego cieszą przede wszystkim dlatego, że służą mieszkańcom.

Rozwój powiatowej sieci dróg, który dzięki działaniom Zarządu Powiatu Trzebnickiego w składzie: Przewodniczący Zarządu Powiatu Trzebnickiego - Waldemar Wysocki, Wiceprzewodniczący Zarządu Powiatu Trzebnickiego - Jerzy Trela, Członek Zarządu Powiatu Trzebnickiego - Sławomir Błażewski, Członek Zarządu Powiatu Trzebnickiego - Daniel Buczak i Komitetu Marka Długozimy „Skuteczni dla Rozwoju” a także Prawa i Sprawiedliwości sprawia, że poprawia się bezpieczeństwo i komfort podróżowania w Powiecie Trzebnickim. Sukcesy w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, które wpływają na szereg usług i ofert edukacyjnych i szkoleniowych dla mieszkańców, prowadzenie nowych inwestycji oraz działania Zarządu związane z wnioskami i postulatami mieszkańców, to sukcesy Powiatu Trzebnickiego.

Sukcesem należy nazwać uplasowanie się Szpitala Rehabilitacyjnego i Opieki Długoterminowej w Żmigrodzie na 10 miejscu w ogólnopolskim Rankingu Szpitali Publicznych 2017.
Niewielki szpital powiatowy w Żmigrodzie znalazł się w gronie najlepszych szpitali w Polsce.

Potencjał i odpowiednie nim zarządzanie to ścieżka do małych sukcesów, które prowadzą do drogi. Ta droga to POWIAT TRZEBNICKI.

12-04-2017