polski angielski niemiecki
Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Dolnośląskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Specjalnych
 
W dniu 25 maja 2017 r. na Stadionie Miejskim w Trzebnicy odbyły się Dolnośląskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Specjalnych.

Jest to XXVI edycja tego wydarzenia, których organizatorem od trzech lat jest Polskie Towarzystwo Społeczno-Sportowe „Sprawni – Razem”, Stowarzyszenie „Troska” działające przy Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno- Wychowawczych w Trzebnicy. W wydarzeniu tym uczestniczyli Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki, Wicestarosta Trzebnicki Jerzy Trela i Sławomir Błażewski – Członek Zarządu Powiatu Trzebnickiego.

W zawodach łącznie wzięli udział uczestnicy z ośrodków szkolno-wychowawczych reprezentujących miasta - Trzebnica, Oława, Dzierżoniów, Kąty Wrocławskie, Dobroszyce, Wrocław, Oleśnica, Wąsosz, Milicz, Szklary Górne, Środa Śląska. Na Stadionie Miejskim w Trzebnicy uczestnicy rywalizowali  w następujących konkurencjach: biegi na różnych dystansach, skok w dal, pchnięcie kulą. Podczas Mistrzostw wyłonieni zostali zawodnicy, którzy będą reprezentować Dolny Śląsk w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce Szkół Specjalnych, które odbędą się w Krakowie w dniach 2 – 4 czerwca 2017 r.

Wszystkim biorącym udział w Mistrzostwach serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

31-05-2017
Szukaj w artykułach
Luty 2018