Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Dzień Dziecka w Powiecie Trzebnickim

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
Janusz Korczak

Dzień Dziecka obchodzony w Polsce w dniu 1 czerwca jest wyjątkową okazją do złożenia życzeń wszystkim dzieciom z okazji ich święta.

Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki spotkał się z dziećmi i młodzieżą uczącymi się w Szkole przy Szpitalu Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy i z wychowankami Domu Dziecka w Obornikach Śląskich.

Starosta uczestniczył także w organizowanych obchodach Dnia Dziecka w Żmigrodzie w Zespole Pałacowo-Parkowym oraz w obchodach Dnia Dziecka organizowanych w Korzeńsku.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki złożył serdeczne życzenia- szybkiego powrotu do zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wytrwałości w realizacji planów i zamierzeń.

07-06-2017
Luty 2018