polski angielski niemiecki
Czwartek, 22 czerwca 2017 r. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w Trzebnicy
 
W dniu 14 czerwca 2017 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki spotkał się z laureatami XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017, która odbyła się pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" oraz laureatami II Konkursu Plastycznego dla Dzieci Przedszkolnych w grupie wiekowej 5 - 6 lat pod hasłem: "112 - ratuje życie".

Celem organizacji konkursów jest kształtowanie prawidłowych zachowań i postaw wśród dzieci i młodzieży oraz wskazanie prawidłowych zasad bezpieczeństwa.

Twórcom pięknych prac, wszystkim Laureatom konkursów serdecznie gratulujemy, życząc jednocześnie rozwijania pasji oraz talentu plastycznego.

ELIMINACJE POWIATOWE KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH W GRUPIE WIEKOWE 5-6 LAT, POD HASŁEM „ 112 – RATUJE ŻYCIE”

Do tutejszego Urzędu wpłynęło 55 prac, z 7 przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych Powiatu Trzebnickiego, z których Komisja Konkursowa przyznała nagrody dla niżej wymienionych osób:

1. Natalia WNUKOWSKA – Przedszkole Publiczne nr 1 im. Krasnala Hałabały w Trzebnicy

2. Bartek KAFEL – Oddział Przedszkolny w Psarach

3. Wojciech ŁOJAKOOWSKI – Przedszkole Publiczne nr 1 im. Krasnala Hałabały w Trzebnicy

4. Zofia SKOTNA – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

5. Alicja BIAŁAS- Przedszkole Publiczne nr 1 im. Krasnala Hałabały w Trzebnicy

Prace te uczestniczą w eliminacjach wojewódzkich Konkursu Plastycznego dla Dzieci Przedszkolnych.

Specjalne wyróżnienia Starosty Trzebnickiego – Waldemara Wysockiego otrzymały prace plastyczne wykonanych przez dzieci przedszkolne w ramach Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „112- RATUJE ŻYCIE”

1.Urszula Czyściak, 5 lat – Zespół Szkół w Prusicach

2.Lena Majewska, 6 lat – Zespół Szkół w Prusicach

3. Kajetan Kopacz – Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały w Trzebnicy

4. Maciej Pałys , lat 6 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

5. Alicja Suwaj, 5 lat – Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Psarach

6. Hanna Szurkawska, 6 lat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

7. Filip Kupiec, 6 lat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

8. Filip Barys, 6 lat – Oddział Przedszkolny, Szkoła Podstawowa w Psarach

9. Maja Olszewska, 6 lat, – Przedszkole Publiczne im. Polskiej Niezapominajki w Trzebnicy

10. Dagmara Malec , lat 6 – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Psarach.

Uprzejmie informuję, że w powiatowych eliminacjach XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, spośród 128 prac (z 11 szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych), które wpłynęły do tutejszego Urzędu, Komisja Konkursowa oceniła pod względem zgodności z tematyką konkursu oraz plastycznym i wytypowała do eliminacji wojewódzkich następujące prace, według kolejności zajętych miejsc:

Grupa I - autorzy w wieku od 6-9 lat :

1. Patrycja Krawczyk – Szkoła Podstawowa w Trzebnicy

2. Julia Figas – Szkoła Podstawowa w Trzebnicy

3. Antoni Zalewski – Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie

4. Bartosz Kuźma – Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie

5. Jakub Barteczka – Szkoła Podstawowa w Korzeńsku

Grupa II – autorzy w wieku 10 -13 lat :

1. Martyna Jaśkiewicz – Szkoła Podstawowa w Korzeńsku

2. Krzysztof Miś – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni Małej

3. Maciej Ziajor – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni Małej

4. Alicja Pulnik – Zespół Szkół w Zawoni

5. Małgorzata Gargol – Zespół Szkół w Prusicach

Grupa III - autorzy od 14 do nieukończonego 18 roku:

1. Joanna Radota – Gimnazjum w Zawoni

2. Katarzyna Podgórska – Gimnazjum w Zawoni

3. Aleksandra Woźniak – Zespół Szkół w Prusicach

4. Lidia Łabata – Zespół Szkół w Prusicach

5. Wiktoria Mikołajczak – Zespół Szkół w Prusicach

Grupa IV – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków

szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych i oddziałów integracyjnych:

1. Paulina Nędza – Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy

2. Estera Widuch – Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy

3. Kacper Kwocz – Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy.

Prace wyróżnionych przez Starostę Trzebnickiego – Waldemara Wysockiego w

 XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem: „ 25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

1. Zuzanna Byrska – Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żmigrodzie

2. Kacper Domagała - Szkoła Podstawowa w Radziądzu

3. Oliwia Wojtyczka – Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Korzeńsku

4. Jagoda Kaczor – Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żmigrodzie

5. Tomek Sadowski – Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żmigrodzie

6. Wiktoria Psujek, Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

7. Kaja Sajewicz – Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żmigrodzie

8. Kinga Nogacka- Szkoła Podst. Nr 3 w Trzebnicy

9. Kinga Zalewska – Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żmigrodzie

10. Wiktoria Zgoba – Szkoła Podstawowa w Korzeńsku

11. Tomasz Filiński – Szkoła Podstawowa w Radziądzu

12. Dominik Zalewski – Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żmigrodzie

13. Antoni Skrzypiec – Zespół Szkół w Prusicach

14. Patrycja Liszka - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach Śląskich

15. Marta Janczewska – Szkoła Podstawowa w Korzeńsku

16. Adrianna Babinowska - Szkoła Podstawowa w Korzeńsku

17. Aleksandra Drąg – Szkoła Podstawowa w Korzeńsku

18. Hanna Pulnik – Zespół Szkół w Zawoni

19. Gabriel Miś – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni Małej

20. Mateusz Kowalczyk - Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy

21. Wojtek Okulski - Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy

22. Kacper Czarnecki - Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy













































 

19-06-2017
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30