Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona
VII Piknik Rodzinny - Święto Chleba i Ziół oraz III Zlot Miłośników Starej Motoryzacji

W dniu 5 sierpnia 2017 r. w malowniczo położonej miejscowości Bagno na boisku sportowym zorganizowany został VII Piknik Rodzinny w ramach którego odbyło się Święto Chleba i Ziół połączone z III Zlotem Miłośników Starej Motoryzacji. W wydarzeniu tym uczestniczył Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki, Członek Zarządu Powiatu - Sławomir Błażewski oraz Sekretarz Powiatu - Robert Borczyk. Podczas Pikniku prezentowane były potrawy regionalne w szczególności chleby wypiekane przez gospodynie według starych sprawdzonych przepisów. Do tradycji Święta Chleba i Ziół wpisał się również konkurs na kompozycje z kwiatów i ziół polnych.

Zarząd Powiatu wspiera wydarzenia, które kultywują lokalną tradycję i zarazem integrują mieszkańców Powiatu. Święto Chleba wpisuje się zatem na stałe w kalendarz ciekawych i interesujących wydarzeń w Powiecie Trzebnickim. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

08-08-2017
Luty 2018