Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom

W dniu 22 sierpnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom pracującym w placówkach oświatowych Powiatu Trzebnickiego. Po wzorcowo zdanym egzaminie na stopień nauczyciela mianowanego, który odbył się w dniu 8 sierpnia br. nauczyciele odebrali dyplomy z rąk Starosty Waldemara Wysockiego.

Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki życzył nauczycielom satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań. Podkreślił istotę pełnienia roli wychowawcy, pedagoga, opiekuna młodzieży i związany z tym obowiązek kształtowania młodego pokolenia.

Serdeczne gratulacje składamy nauczycielom mianowanym – Pani Marcie Lasocie –Łysoń, Panu Grzegorzowi Susłowi, Pani Dorocie Tabor, Panu Piotrowi Wojciechowskiemu.
Życzymy dalszych sukcesów na ścieżce kariery zawodowej.

23-08-2017
Luty 2018