Czwartek, 18 stycznia 2018 r. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
11 listopada obchody Święta Niepodległości
11 listopada to ważna data w historii Polski, która wpisuje się w kalendarz najważniejszych świąt państwowych. Ten dzień przypomina nam o takich wartościach jak patriotyzm, oddanie się Polsce i służba dla narodu. W związku z obchodami Święta Niepodległości w całym kraju są organizowane uroczystości mające uczcić to wydarzenie, w którym Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość.
W dniu 11 listopada 2017 r. w 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki wspólnie z mieszkańcami Powiatu Trzebnickiego uczestniczył w uroczystych obchodach Święta Niepodległości. W poczuciu dumy z naszej tradycji, kultury i wielkiej historii wspólnie z mieszkańcami Powiatu Trzebnickiego, oddając cześć i chwałę bohaterom, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.

17-11-2017