Czwartek, 18 stycznia 2018 r. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Nowoczesna przychodnia w Gminie Trzebnica

Oficjalnie i uroczyście otwarta została nowa przychodnia w Ujeźdźcu Wielkim. Po wielu latach oczekiwań spełniły się marzenia mieszkańców miejscowości o nowoczesnej placówce medycznej. NZOZ Atena to obiekt wyposażony w specjalistyczne gabinety lekarskie z przestrzenią przyjazną pacjentom.

W uroczystym otwarciu przychodni wziął udział m.in. Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Radny Rady Powiatu Trzebnickiego i Dyrektor Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Mariusz Szkaradziński, sołtysi , zaproszeni goście.
W ramach Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Trzebnickiego, w ramach współpracy koalicjantów Klubu „Prawo i Sprawiedliwość”, Klubu „Skuteczni dla Rozwoju” Marka Długozimy planowane są inwestycje drogowe w miejscowości, w tym budowa chodnika, którym mieszkańcy bezpiecznie dotrą do przychodni.

22-11-2017