Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Ustanowienie tego dnia przez Parlament w Polsce jest szczególnym wyrazem uznania dla grupy zawodowej pracowników socjalnych i pomocy społecznej.
Wyrazy wdzięczności za dotychczasową pracę wymagającą poświęcenia i zaangażowania, złożył Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki, który podczas spotkania z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie życzył wszystkim pracownikom jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz osobom zaangażowanym w działalność organizacji pozarządowych działających w Powiecie Trzebnickim w obszarze pomocy społecznej, wytrwałości i nieustającego zaangażowania oraz satysfakcji z pracy i pomocy potrzebującym.

24-11-2017
Luty 2018