Czwartek, 18 stycznia 2018 r. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Msza święta za Braci Myśliwych i Leśników
Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki w dniu 23 listopada 2017 r. na zaproszenie ks. Krzysztofa Dorna SDS oraz Kół Łowieckich wziął udział w uroczystej Myszy świętej za Braci Myśliwych i Leśników, która odbyła się w Bazylice św.Bartłomieja Ap. i św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.
Zaduszki Myśliwskie to szóste spotkanie zorganizowane przez Koła Łowieckie odpowiedzialne za tereny łowieckie w Gminie Trzebnica - Koło Łowieckie Ryś z Budczyc,Koło Łowieckie Słonka z Grochowej, Koło Łowieckie Jastrząb z Komorówki , Koło Łowieckie Diana z Trzebnicy, Koło Łowieckie Sokół z Wrocławia, Koło Łowieckie TROP z Wrocławia.
Wspólna modlitwa za zmarłych Kolegów Myśliwych i zmarłe Koleżanki była doskonałą okazją do braterskiego spotkania.

07-12-2017