Czwartek, 18 stycznia 2018 r. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wizytacja prac remontowaych Domu Pomocy Społecznej w Obornikach Śl.
W okresie przedświątecznym Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki oraz Członek Zarządu Sławomir Błażewski wzięli udział w wizytacji prac remontowych na terenie Domu Pomocy Społecznej w Obornikach Śląskich . Remont obejmował budowę parkingu. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 164 145,48 zł. Powiat Trzebnicki na realizację zadania pozyskał kwotę 81 394,00 zł .
Nowy parking nie tylko poprawi walory estetyczne i infrastrukturę techniczną Domu Pomocy Społecznej przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa podopiecznych oraz pracowników placówki. Planowany termin zakończenia prac przewidziany jest jeszcze przed świętami na 22 grudnia 2017 r.
Starosta wraz z członkiem Zarządu złożyli życzenia świąteczne pracowniom i podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Obornikach Śląskich.

19-12-2017