Sobota, 22 września 2018 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Bal Charytatywny z okazji jubileuszu Szkoły przy Szpitalu

I Bal Charytatywny, który odbył się w dniu 3 lutego 2018 r. w Trzebnicy, zapisał się na kartach historii Powiatu Trzebnickiego jako wydarzenie szczególne.
Uroczystość patronatem honorowym objął Poseł na Sejm RP Piotr Babiarz, Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima. Patronat honorowy, udzielone wsparcie nadały wydarzeniu szczególnego charakteru oraz odpowiedniego wymiaru dla tak wspaniałej szkoły i jakże utalentowanych młodych uczniów.
Rok 2018 to czas jubileuszu sześćdziesięciolecia obchodzonego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Trzebnicy, Szkołę przy Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.
Z inicjatywą celebrowania wspaniałego jubileuszu oraz pozyskania środków finansowych, które umożliwiły rozwój placówki wystąpiła Pani Barbara Kogut – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Trzebnicy. Przy wsparciu Starosty Trzebnickiego Waldemara Wysockiego oraz Zarządu Powiatu Trzebnickiego wspaniały bal charytatywny odbył się z wielkim sukcesem oraz zachwytem wszystkich uczestników.

Należy podkreślić, że I Bal Charytatywny, współorganizowany przez Powiat Trzebnicki, zostanie zapamiętany przez uczestników jako szczególny czas nie tylko poprzez wspaniałą oprawę i organizację ale także zapisze wszystkich darczyńców, uczestników na karatach historii jako tych, dzięki, którym udało się placówce i jej uczniom udzielić pomocy i zmieniać ją na lepsze.
Słowa podziękowania i uznania należą się dyrektorowi oraz kadrze pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Korczaka, sponsorom, wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia, w szczególności Kierownikowi Referatu Obsługi Klienta Promocji i Kadr w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy- Joannie Jasłowskiej, a także uczestnikom balu charytatywnego, którzy wzięli czynny w nim udział.

08-02-2018
Wrzesień 2018