środa, 17 października 2018 r. Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wizytacja postępu prac jakie postępują przy budowie chodnika przy drodze powiatowej w miejscowości Borzęcin
11 kwietnia 2018 r. Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki wizytował prace jakie postępują przy budowie chodnika przy drodze powiatowej w miejscowości Borzęcin. To ważna dla mieszkańców inwestycja powstająca w ramach Zróżnicowanego Programu Rozwoju Powiatu Trzebnickiego realizowanego przez obecny Zarząd Powiatu priorytetem, którego jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców, także mniejszych miejscowości. To właśnie dzięki wnioskom mieszkańców, którzy wnioskowali o budowę chodnika oraz decyzji Zarządu Powiatu Trzebnickiego o pilnym przeprowadzeniu inwestycji prace zakończone zostaną do końca kwietnia.

13-04-2018