Czwartek, 18 października 2018 r. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Dolnośląska Akademia Samorządu 2018

Doceniając zaangażowanie młodzieży w działalność samorządu terytorialnego, Starosta Powiatu Trzebnickiego Waldemar Wysocki zaprosił uczniów szkół średnich z Powiatu Trzebnickiego do udziału, przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, w Dolnośląskiej Akademii Samorządu 2018, która odbyła się 18 kwietnia 2018 r. w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego przy ul Leśnej. Młodzież miała szansę wypracowania własnych inicjatyw i przedstawienia ich na forum . Realizacja najciekawszych pomysłów młodzieży zostanie sfinansowana przez Urząd Marszałkowski. Laureaci zostaną zaproszeni na bezpłatne szkolenie liderów oraz spotkanie z samorządowcami, przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Inicjatywa konkursu jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie młodzieży tematyką społeczną.
Udział w projekcie to nie tylko zdobycie wiedzy o samorządzie, ale przede wszystkim rozwinięcie umiejętności organizacyjnych, prezentowania siebie na forum oraz realizacji własnych pomysłów skierowanych na rozwój społeczności lokalnej, jak również możliwość prezentacji wiedzy i niezwykłej pomysłowości.
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie!

23-04-2018