polski angielski niemiecki
Niedziela, 22 lipca 2018 r. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Tegoroczne wręczenie nagród laureatom XV powiatowego konkursu plastycznego
 
 Tegoroczne wręczenie nagród laureatom XV powiatowego konkursu plastycznego „Nasza Mała Ojczyzna” pn. „Motylem jestem… świat owadów inspirowany kolorami” oraz XVII powiatowego konkursie wiedzy „Czy znasz swój powiat?” odbyło się 20 kwietnia 2018 r. w Obornikach Śląskich. Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki gratulując uczniom talentu plastycznego jak i wiedzy o Powiecie Trzebnickim, podkreślił, że takie inicjatywy to doskonała okazja do promowania wiedzy i pasji uczniów. Warto wspomnieć, że Konkursy organizowane przez Powiat Trzebnicki wzbudzają duże zainteresowanie dzieci i młodzieży ze szkół z całego Powiatu Trzebnickiego. 

Gratulujemy laureatom konkursów i jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się za rok.

Laureaci konkursów wiedzy:
Konkurs Regionalno – Ekologiczny „Nasza mała ojczyzna”:
1. Martyna Michalczewska - SP Powidzko
2. Karol Wacławski – SP Pęgów
3. Antoni Baraniecki – SP Żmigród
Julia Minkowska – SP 3 w Trzebnicy
Konkurs „Czy znasz swój powiat”:
1. Aleksandra Woźniak, Martyna Mikiewicz - SP Prusice
2. Jan Wolski, Alicja Syrko Gimnazjum Sportowo – Językowe Trzebnica
3. Maciej Pietrowicz, Jan Dudek - Gimnazjum Dwujęzyczne PZS Oborniki Śląskie
Konkurs „Piękna nasza Ziemia Trzebnicka”:
1. Drużyna z PZS nr 1 Trzebnica – Wiktoria Luty, Julia Marschollek, Łukasz Solecki
Laureaci konkursów plastycznych:
Kategoria dzieci przedszkolne:
1. Amelia Popielarz - SP nr 3 Trzebnica
2. Aleksandra Socha - SP Skokowa
3. Kaja Laszczyńska - SP Piotrkowice
Kategoria – uczniowie kl. I-III szkół podstawowych:
1. Julia Cichocka - kl. III SP Osolinie
2. Zuzanna Książewska - kl. I SP nr 2 Oborniki Śląskie
3. Nikola Suchacka - kl. III SP Piotrkowice
Kategoria – uczniowie - kl. IV-VII szkół podstawowych:
1. Franciszek Rudzki - kl. V SP Osolin
2. Krzysztof Miś - kl. V Zespół Szkolno – Przedszkolny Wisznia Mała
3. Maja Adamek - kl. VII SP nr 3 Oborniki Śląskie
Kategoria – uczniowie klas II – III Gimnazjum i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
1. Katarzyna Kołodyńska - kl. II Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy
2. Alicja Syrko - kl. III Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy
3. Weronika Świerczyńska - Zespół Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie









 

24-04-2018
Szukaj w artykułach
Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31