Czwartek, 18 października 2018 r. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
VII Zlot Motocyklowy Barkowo Motor Szoł już za nami!

27 maja w Barkowie małej miejscowości w położonej w gminie Żmigród mieliśmy okazję gościć sympatyków jednośladów niemalże z całej Polski. Wydarzenie niczym magnes co roku przyciąga nie tylko mieszkańców Powiatu Trzebnickiego, ale także powiatów ościennych.
Nie zabrakło mocnych wrażeń. Każdy uczestnik mógł skorzystać z symulatora jazdy na jednym kole Wheelie Machine, czy wziąć udział w jedynym w Polsce wyścigu Retro maszyn z lat 20 i 30. Wspaniała parada składająca z niemalże 1000 motocykli przejeżdżających trasą Doliny Baryczy robiła wrażenie na każdym, kto odwiedził w niedzielę Barkowo. Motor Szoł Barkowo to promocja Powiatu Trzebnickiego, urokliwych małych miejscowości, w których można spędzić aktywnie czas. Gratulujemy Smokom Barkowo ciekawej inicjatywy i niesamowitego spektaklu. Czekamy na Was za rok. Zapraszamy jednocześnie wszystkich mieszkańców Powiatu Trzebnickiego oraz sympatyków jednośladów na MotoPiknik, który odbędzie się 17 czerwca w Czeszowie, w gminie Zawonia.

04-06-2018