Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Nowy chodnik w Korzeńsku już październiku

Rozpoczął się I etap zadania budowy chodnika w Korzeńsku w Gminie Żmigród. Obecny Zarząd Powiatu Trzebnickiego w składzie Przewodniczący Zarządu Waldemar Wysocki, Wiceprzewodniczący Zarządu Jerzy Trela, Etatowy Członek Zarządu Sławomir Błażewski, oraz Członek Zarządu Daniel Buczak, utworzony w ramach koalicji Klubu Marka Długozimy „Skuteczni dla Rozwoju” oraz Klubu „Prawo i Sprawiedliwość”, jako priorytet traktuje poprawę bezpieczeństwa na drogach, zarówno kierowców, jak i pieszych. To dzięki staraniom Zarządu Powiatu Trzebnickiego jest realizowany Program Zrównoważonego rozwoju Powiatu wspierający inwestycje również w mniejszych miejscowościach.

Zakończenie prac przy realizacji zadania przewidziane jest na 15 października 2018 r.

Przy podpisaniu protokołu przekazania placu budowy obecni byli.: Waldemar Wysocki - Przewodniczący Zarządu Powiatu Trzebnickiego, Jerzy Trela - Wiceprzewodniczący Zarządu Powiatu Trzebnickiego, Tadeusz Ćwik - Przedstawiciel Wykonawcy Robót, Czesław Jakubowski - Kierownik Budowy, Wiesław Sadłocha - Inspektor Nadzoru Inwestorskiego, Stanisław Łobocki - Sołtys miejscowości Korzeńsko, Paweł Kaźmierczak - Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy.

26-06-2018
Luty 2019