Wtorek, 20 listopada 2018 r. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Wizytacja drogi Trzebnica - Ujeździec Wielki

10 lipca 2018 r. Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki wraz z Burmistrzem Gminy Trzebnica Markiem Długozimą, Sekretarzem Gminy Trzebnica i Członkiem Zarządu Powiatu Trzebnickiego Danielem Buczakiem, Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy Pawłem Kaźmierczakiem, Sołtysem wsi Komorowo Józefem Zabiegalskim oraz przedstawicielem wykonawcy zadania – firmy BERGER BAU, uczestniczył w przeglądzie inwestycji związanej z budową drogi powiatowej ze Szczytkowic do Ujeźdźca Wielkiego. Jest to kolejny dowód dobrej współpracy Gminy Trzebnica i Starostwa Powiatowego w Trzebnicy. Już w tym roku bowiem pojedziemy w pełni komfortową drogą z Trzebnicy do Ujeźdźca Wielkiego, a obok wybudowanej drogi znajdować się będzie ciąg ścieżki rowerowej.

Aktualnie trwa trzeci i ostatni już etap remontu tak długo wyczekiwanej przez mieszkańców drogi. Doskonała współpraca klubu radnych Marka Długozimy „Skuteczni dla rozwoju” oraz klubu Prawa i Sprawiedliwości przynosi kolejne wymierne efekty w postaci stałego rozwoju naszego regionu. Zarząd Powiatu Trzebnickiego: Waldemar Wysocki, Jerzy Trela, Sławomir Błażewski oraz Daniel Buczak, przy realizacji polityki zrównoważonego rozwoju, dokonuje inwestycji najważniejszych ze względu na poprawę życia wszystkich mieszkańców Powiatu Trzebnickiego. Warto podkreślić, że realizacja zadania budowy drogi z Trzebnicy do Ujeźdźca Wielkiego odbyła się przy dofinansowaniu przekazanemu przez Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę.

11-07-2018