Czwartek, 18 października 2018 r. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Nowa droga Wielka Lipa – Rościsławice już niebawem!
Już niebawem pojedziemy nową drogą na odcinku Wielka Lipa – Rościsławice. Przebudowa drogi wraz z poszerzeniem oraz budowa jednostronnego chodnika w miejscowości Wielka Lipa oraz Rościsławice zostanie zakończona do końca października br.
Poprawa bezpieczeństwa i komunikacji na drogach powiatowych jest priorytetem obecnego Zarządu Powiatu Trzebnickiego. W ramach programu Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Trzebnickiego sukcesywnie poprawiana jest jakość dróg oraz komfort komunikacji drogowej mieszkańców.
Na realizację ww. inwestycji Powiat Trzebnicki otrzymał dofinansowanie z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu wynoszące ponad 2 500 000 zł. 19 lipca 2018 r. w Zarządzie Dróg Powiatowych w Trzebnicy miało miejsce otwarcie ofert na wykonanie tego zadania.

Podczas otwarcia ofert obecni byli m.in.: Starosta Powiatu Trzebnickiego – Waldemar Wysocki, Sekretarz Powiatu Trzebnickiego – Robert Borczyk, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy – Paweł Kaźmierczak oraz przedstawiciele firm biorących udział w przetargu.

25-07-2018