Czwartek, 18 października 2018 r. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Uroczysta Akademia z okazji obchodów 99 rocznicy powołania Policji Państwowej
30 lipca 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy odbyła się Uroczysta Akademia z okazji obchodów 99 rocznicy powołania Policji Państwowej. W uroczystości wzięli udział funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.
Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki wraz z Wicestarostą Jerzym Trelą w imieniu Zarządu Powiatu Trzebnickiego wyrazili uznanie dla wszystkich pracowników Powiatowej Policji za trud włożony na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego, za poświęcenie w ochronie życia i zdrowia oraz za bezinteresowną służbę wobec mieszkańców Powiatu Trzebnickiego. Złożyli ponadto gratulacje wyróżnionym w tym szczególnym dniu policjantom, życząc jednocześnie spokojnej służby i satysfakcji płynącej z dobrze spełnionego obowiązku.

31-07-2018