Czwartek, 18 października 2018 r. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Chodnik w Korzeńsku już niebawem!
Dzięki staraniom obecnego Zarządu Powiatu Trzebnickiego utworzonego w ramach koalicji klubu Marka Długozimy „Skuteczni dla Rozwoju” oraz klubu Prawa i Sprawiedliwości realizowany jest Program Zrównoważonego Rozwoju Powiatu, który wspiera również inwestycje w mniejszych miejscowościach. Obecnie trwa realizacja zadania budowy chodnika w Korzeńsku w Gminie Żmigród. Zakończenie prac przewidziane jest na połowę października 2018 r. W celu poprawy bezpieczeństwa pieszych przy drogach powiatowych, wykonane zostanie również wyniesione przejście dla pieszych. 1 sierpnia 2018 r. odbyła się wizytacja wykonanych prac, przy której obecni byli: Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki oraz Sołtys wsi Korzeńsko – Stanisław Łobocki.

01-08-2018