Piątek, 20 września 2019 r. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
V Festiwal Muzyki Harcerskiej - czuwaj!

W sobotę 12 listopada w Obornickim Ośrodku Kultury odbył się V festiwal Piosenki Harcerskiej Hufca ZHP Powiatu Trzebnickiego. Impreza była między innymi dofinansowana ze środków pożytku publicznego Powiatu Trzebnickiego.

Jak co roku festiwalowi towarzyszyłam niezwykle miła i wesoła atmosfera. W konkursach uczestniczyły dzieci z harcerstwa. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli najmłodsi -   zuchy z zastępu Elfy Leśne. To oni urzekli wszystkich swoim innym repertuarem oraz niezwykłym zapałem.

I nagrodę  w kategorii harcerze otrzymał duet Monika Pawlak i Agnieszka Wrzesińska, jury wyróżniło również Artura Leżoń.

Nasi harcerze 13 listopada również uczestniczyli w festiwalu w Jeleniej Górze, gdzie również zostali wysoko uhonorowani. Druhna Anita Kozioł z 2 WDH Elea  zajęła III miejsce w kategorii solistów za piosenkę „Sieczychy”. 3 WDH Watra za wykonanie piosenki „Bajka” zajęła miejsce III w kategorii drużyn harcerskich i starszo-harcerskich, a 2 WDH Elea w tej samej kategorii swoją autorską piosenką pt.:”Zły czas” otrzymała I miejsce.

Wszystkim Harcerzom z Powiatu Trzebnickiego gratulujemy i życzymy powodzenia. Czuwaj!

źródło: http://zmigrod.zhp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=131:vi-festiwal-piosenki-patriotycznej-i-harcerskiej-w-jeleniej-gorze-zakoczony&catid=1:aktualnoci&Itemid=1

umieścił: E.P.

15-11-2011