Niedziela, 12 lipca 2020 r. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
Koronawirus dotarł do Powiatu Trzebnickiego
RAZEM - BEZPIECZNIE W POWIECIE TRZEBNICKIM to nie tylko kampania informacyjna dotycząca występowania koronawirusa. To realne i natychmiastowe działania zmierzające do poprawy naszego bezpieczeństwa.

* Przekazujemy tylko rzetelne informacje z potwierdzonych i wiarygodnych źródeł. Niesiemy pomoc tam gdzie ona jest potrzebna. Solidarnie i odpowiedzialnie stosujemy się do zasad i zaleceń służb szczebla państwowego oraz samorządowego.

* Profesjonalnie przygotowane służby najlepiej wiedzą jak postępować. Słuchajmy ich porad i stosujmy się do wytycznych. Od naszego poczucia odpowiedzialności i rozsądku zależy zdrowie i życie nas wszystkich.

* Nie wychodźmy z domu jeśli to możliwe. Zrezygnujmy ze spotkań towarzyskich. Na to przyjdzie czas po pokonaniu koronawirusa.

* Zwracajmy uwagę na dzieci i młodzież. Bądźmy dla nich przykładem odpowiedzialnego działania.

* Przestrzegajmy zasad kwarantanny. Nie narażajmy innych na zachorowanie. To nasz obowiązek za złamanie, którego grożą wysokie kary.

To dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Zdajmy ten egzamin najlepiej jak można.

Dziękujemy za Państwa dotychczasową postawę. Jesteśmy dojrzałym społeczeństwem, które w czasie zagrożenia potrafi zachować się odpowiedzialnie.

Bądźmy dla siebie życzliwi. Budujmy wspólnotę mieszkańców dobrej woli.

Razem - Bezpiecznie w Powiecie Trzebnickim

24-03-2020