polski angielski niemiecki
środa, 01 lutego 2023 r. Imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
Spotkanie w sprawie promocji turystyki w Powiecie Trzebnickim.Zapraszamy przedsiębiorców!

Drodzy Przedsiębiorcy,

 

 

każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w lokalnym rozwoju jest strategia promocyjna. Zaistnienie na rynku i - w miarę - stabilne funkcjonowanie to nieustanny proces, ciągłe samodoskonalenie i ekspansja przestrzeni, gdzie jeszcze o nas nie słyszano. Tutaj zaś, gdzie znane są już nasze tropy - należy przypominać się, by nie zniknąć w gąszczu konkurencji. Należy "błyszczeć" - bowiem nasze istnienie świadczy o tym, że mamy co eksponować i chcemy to zaoferować innym.

Powiat trzebnicki ma się czym pochwalić: bogactwo historyczne, perełki architektury sakralnej i rezydencjonalnej, malownicze tereny, idealne pod względem turystycznym i rekreacyjnym. Oaza piękna i spokoju, ulokowana w dogodnej odległości od wrocławskiej aglomeracji. Starostwo Powiatowe, przeprowadzając rozmaite projekty, stara się, by urok kociogórskiej krainy emanował jasnym, szerokim blaskiem. Walory Kocich Gór - gór najbliższych Wrocławiowi, powinny zostać dostrzeżone i docenione w wielu kręgach, zarówno naszych, rodzimych, jak i poza granicami naszego powiatu.

W związku z tym Starostwo Powiatowe w Trzebnicy ma przyjemność zaprosić do współpracy wszystkich Przedsiębiorców, chcących włączyć się w promocję naszego regionu, samemu przy tym reklamując własną działalność. Obopólna korzyść, mogąca zaprocentować rozwojem turystyki regionalnej. Jak zaś wiadomo - turyści są siłą sprawczą dobrej koniunktury.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 14 grudnia 2011 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym przy ul. Leśnej. Zapraszamy wszystkich chętnych Przedsiębiorców z branży turystycznej, rekreacyjnej, hotelowej, agroturystycznej, gastronomicznej i temu pokrewnych.

 

08-12-2011
Galeria
Szukaj w artykułach
Luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28