polski angielski niemiecki
środa, 01 lutego 2023 r. Imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
Zrób najlepszą potrawę bożonarodzeniową z Kocich Gór

Zrób najlepszą potrawę bożonarodzeniową z Kocich Gór

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Prusicach zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą potrawę bożonarodzeniową. Ocena wspaniałych potraw, jak i rozstrzygnięcie konkursu odbędą się w sobotę 17 grudnia  podczas uroczystego Wieczoru Wigilijnego w GOKiS w Prusicach. Termin zgłoszeń do konkurs najpóźniej do poniedziałku 12 grudnia.

 

Już dzisiaj zachęcamy wszystkich lubiących gotować, a także piec i przyrządzać inne świąteczne smakołyki do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą potrawę bożonarodzeniową. Konkurs jest skierowany w szczególności do mieszkańców terenu LGD: gminy Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice, Wisznia Mała i Zawonia, a także całego powiatu trzebnickiego. Bardzo nam zależy na tym, aby mieszkańcy z każdej gminy wzięli udział w konkursie. Serdecznie zachęcamy do tego również Stowarzyszenia działające na Terenia każdej z gmin.

 

Jak przystało na Wigilię Bożego Narodzenia potraw powinno być przynajmniej 12. W konkursie mogą brać udział wszystkie potrawy bożonarodzeniowe oprócz dwóch zarezerwowanych dla URZĘDU MIASTA I GMINY W PRUSICACH – USZEK Z GRZYBAMI I BARSZCZU CZERWONEGO.

Organizatorom bardzo zależy, aby potrawy konkursowe sie nie powtarzały. W związku z tym zgłoszenia będą weryfikowane na bieżąco. Jeśli, któraś potrawa się powtórzy, to oczywiście w konkursie weźmie udział ta zgłoszona najszybciej.

 

Czas zgłaszania się do konkursu mija najpóźniej w poniedziałek 12 grudnia o godz. 15. Decyduje kolejność zgłoszeń. O liście zakwalifikowanych poinformujemy wszystkich, którzy się dostali do konkursu we wtorek 13 grudnia.

 

Zgłoszenia można kierować do: LGD – Doroty Leń tel. 609 141 335 lub dorotalgd@wp.pl oraz lgdkwt@wp.pl oraz GOKiS – Dyrektor Renaty Cybulskiej – Kaczałko – tel. 71 312 63 10 lub gokisprusice@o2.pl lub osobiście w Biurze LGD i Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach.

 

Przepyszne potrawy w czterech kryteriach - oryginalność i kreatywność, walory smakowe, estetyka przygotowania oraz sposób dekoracji potrawy i SUBIEKTYWNE odczucia członków komisji po degustacji – zostaną ocenione przez jury powołane przez Organizatorów.

 

Więcej ważnych i potrzebnych informacji znajduje się w Regulaminie (załącznik)

 

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w konkursie.

 

Dorota Leń

Stowarzyszenie LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich

08-12-2011
Galeria
Szukaj w artykułach
Luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28