środa, 13 listopada 2019 r. Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
"Trzebnickie góry - Milickie mazury"- spotkanie z przedsiębiorcami

14 grudnia br. w Sali konferencyjne Starostwa Powiatowego w Trzebnicy odbyło się spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorców z branży turystycznej z naszego regionu. Po przywitaniu gości przez Pana Starostę Roberta Adacha, Koordynator projektu „Kocie góry góry najbliższe Wrocławiowi”-  Pani Dominika Łasica przedstawiła prezentację dotyczącą zrealizowanego projektu dotyczącego promocji naszego regionu. Następnie zaproponowano sposób promocji powiatu, w którym mogliby uczestniczyć również przedsiębiorcy m.in.

-promocja w Internecie na portalach turystycznych z naszego regionu oraz na stronie internetowej starostwa,

- informacja na mapach, folderach wspólnie wydanych, które znajdowałyby się w każdej restauracji, na stacjach paliw, w hotelach itp.,

- reklama w prasie , radiu , TV

- nowy film promocyjny (z udziałem lokalnych przedsiębiorców)

- billboardy w pasach dróg powiatowych

- imprezy turystyczne przyciągające okolicznych turystów (rajdy, spływy, koncerty itp.)

- reklama na busach i w szynobusie

Po przedstawieniu pomysłu promocji, rozgorzała dyskusja, w jaki sposób można promując powiat, promować również przedsiębiorstwa turystyczne z terenu wzgórz trzebnickich oraz doliny baryczy.  Głos zabrał m.in. Dyrektor biura Lokalnej Grupy Działania oraz Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy oraz przedsiębiorcy. Wszyscy zgodnie uznali , że należy promować powiat jako region wzgórz trzebnickich  oraz doliny baryczy. Wymyślono nawet wspólne hasło reklamowe:

„Trzebnickie góry – Milickie mazury”

DŁ

19-12-2011