Niedziela, 28 lutego 2021 r. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
Posiedzenie sztabu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie sztabu Zarządzania Kryzysowego dotyczyło bieżącej sytuacji na terenie Powiatu Trzebnickiego. W dzisiejszym posiedzeniu  uczestniczyli także dyrektorzy Szpitala Rehabilitacyjnego i Opieki Długoterminowej w Żmigrodzie, Domu Pomocy Społecznej oraz Domu Dziecka w Obornikach Śląskich.

Sytuacja epidemiologiczna w Powiecie Trzebnickim jest stabilna. Jak przekazał dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Pan Czesław Janusiak na terenie Powiatu Trzebnickiego sytuacja epidemiologiczna wygląda następująco, wg  stanu na dzień 9.02.2021 r.

152 aktywnych zakażeń
2952 zachorowań od początku pandemii
2741 ozdrowieńców
272 osoby przebywają na kwarantannie
59 zgonów

Dyrektor Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy Pan Jarosław Maroszek poinformował, że rozpoczęły się zapisy na szczepienia nauczycieli, które rozpoczną się w najbliższy poniedziałek. Ponadto sytuacja w Szpitalu jest stabilna i bieżąco monitorowana. Do dnia dzisiejszego w punkcie szczepień znajdującym się w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej  w Trzebnicy zaszczepiono 1679 osób.

Docierają do nas sygnały od mieszkańców Powiatu Trzebnickiego, którzy zostali zaszczepieni w punkcie szczepień w Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy

- o wysokiej jakości obsługi
- o fachowym i merytorycznym udzielaniu informacji
- o dbałości o bezpieczeństwo i warunki przeprowadzenia szczepień

Dziękujemy za wszystkie informacje, które przekazujecie nam Państwo.  Wszystkie  pozytywne opinie budują i motywują  do dalszych działań i rozwoju a wszelkie uwagi stwarzają  możliwość  szybkich reakcji  i polepszania jakości.

09-02-2021
Luty 2021