Niedziela, 15 września 2019 r. Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda
III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Geodetów w Halowej Piłce Nożnej w Obornikach Śląskich
Pod patronatem Starosty Trzebnickiego w sobotę tj. 11 lutego 2012 roku odbyły się Mistrzostwa Geodetów w Piłce Nożnej Halowej.

Geodeci z Powiatu Trzebnickiego powrócili do formy. W sobotę 11 lutego podczas  III  Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska Geodetów w Halowej Piłce Nożnej w Obornikach Śląskich zdobyli pierwsze miejsce, podobnie jak w roku 2010, pokonując w finałach zawodników z drużyny  APGEO.PL&LEICA. W tegorocznym turnieju stanęło do walki 13 drużyn, z Wrocławia, Legnicy, Środy Śląskiej i Trzebnicy, dając wszystkim  kibicom pokaz pięknej gry i wiele emocji sportowych.

Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Koło Terenowe Ziemi Trzebnickiej Stowarzyszenia Geodetów Polskich wraz z Oddziałem SGP we Wrocławiu pod patronatem i ze wsparciem Starosty Trzebnickiego, Burmistrza Obornik Śląskich, Burmistrza Trzebnicy, Geodety Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Żmigrodu, Wójtów Gminy Wisznia Mała i Gminy Zawonia, PGK OPGK WROCŁAW Sp. z o.o., Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu, Biuro Geodezji Kunicki i Dereń z Trzebnicy, Geotronics Polska Sp. z o.o., TPI Sp. z o.o. i Leica Geosystems Sp. z o.o.

Turniej ten wkradł się na stałe w kalendarz życia sportowego naszego powiatu wciągając w jego organizacje coraz większe grono pasjonatów aktywnego spędzania czasu w rodzinami i przyjaciółmi.

Tomasz Gierczak

Mistrzostwa Geodetów

Zwycięska reprezentacja Geodetów Ziemi Trzebnickiej (fot. Hubert Bronś)

Mistrzostwa Geodetów