polski angielski niemiecki
Wtorek, 02 czerwca 2020 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Geodetów w Halowej Piłce Nożnej w Obornikach Śląskich
Pod patronatem Starosty Trzebnickiego w sobotę tj. 11 lutego 2012 roku odbyły się Mistrzostwa Geodetów w Piłce Nożnej Halowej.

            Geodeci z Powiatu Trzebnickiego powrócili do formy. W sobotę 11 lutego podczas  III  Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska Geodetów w Halowej Piłce Nożnej w Obornikach Śląskich zdobyli pierwsze miejsce, podobnie jak w roku 2010, pokonując w finałach zawodników z drużyny  APGEO.PL&LEICA. W tegorocznym turnieju stanęło do walki 13 drużyn, z Wrocławia, Legnicy, Środy Śląskiej i Trzebnicy, dając wszystkim  kibicom pokaz pięknej gry i wiele emocji sportowych.

         Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Koło Terenowe Ziemi Trzebnickiej Stowarzyszenia Geodetów Polskich wraz z Oddziałem SGP we Wrocławiu pod patronatem i ze wsparciem Starosty Trzebnickiego, Burmistrza Obornik Śląskich, Burmistrza Trzebnicy, Geodety Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Żmigrodu, Wójtów Gminy Wisznia Mała i Gminy Zawonia, PGK OPGK WROCŁAW Sp. z o.o., Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu, Biuro Geodezji Kunicki i Dereń z Trzebnicy, Geotronics Polska Sp. z o.o., TPI Sp. z o.o. i Leica Geosystems Sp. z o.o.

         Turniej ten wkradł się na stałe w kalendarz życia sportowego naszego powiatu wciągając w jego organizacje coraz większe grono pasjonatów aktywnego spędzania czasu w rodzinami i przyjaciółmi. 

 

Tomasz Gierczak

 

Mistrzostwa Geodetów  

 
Zwycięska reprezentacja Geodetów Ziemi Trzebnickiej (fot. Hubert Bronś)

 

 

 

 Mistrzostwa Geodetów


 


Starosta Robert Adach wraz z Burmistrzem Obornik Śląskich Sławomirem Błażewskim wręczają puchar zwycięskiej drużynie na ręce Łukasz Kikuta (fot. Paulina Kurzejewska )

 

 

Mistrzostwa Geodetów w piłce nożnej


Michał Sanecki, Łukasz Kikut, Sebastian Amanowicz i Maciek Kiszczyński pełni radości po zwycięstwie

(fot. Paulina Kurzejewska )

 

Mistrzostwa geodetów


Piłka w grze (fot. Robert Szyszko)

 

Mistrzostwa Geodetów

 


Drugie miejsce – drużyna APGEO.PL&LEICA  (fot.  Robert Szyszko)

 

 

14-02-2012
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30