polski angielski niemiecki
Sobota, 21 maja 2022 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
VI Powiatowe Targi Edukacyjne 2022
 
Zdobycie gruntownego i solidnego wykształcenia, to bez wątpienia jedno z najważniejszych zadań jakie stoi przed młodym człowiekiem. Zbliżający się koniec roku szkolnego to dobry moment na zapoznanie ósmoklasistów z bogatą ofertą edukacyjną szkół powiatowych. 

Ósmoklasiści podczas Targów Edukacyjnych

 
Na targach obecna była starosta Małgorzata Matusiak, sekretarz powiatu Iwona Kurowska, burmistrz Obornik Śląskich Arkadiusz Poprawa oraz wicestarosta Grzegorz Terebun
 
Inicjowane i wspierane przez Zarząd Powiatu Trzebnickiego Targi Edukacyjne zorganizowane w tym roku PZS w Obornikach Śląskich, pozwoliły przedstawić  uczniom możliwości i kierunki  kształcenia w naszych szkołach oraz zapewnić ich o wysokim poziomie nauczania, pozwalającemu przygotować ich do dalszej edukacji na uczelniach wyższych.


Wiceprezydent Wrocławia Renata Granowska mówiła o istocie podejmowanych decyzji związanych z wykształceniem

Bogata oferta edukacyjna, jaką na targach prezentowały powiatowe placówki oświatowe, Powiatowy Urząd Pracy,  funkconariusze Policja oraz pracownicy Fundacji Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii Łukasiewicz - PORT sprawiło, że podjęcie decyzji o ścieżce kształcenia dla wielu młodych mieszkańców stało się bardziej przejrzyste. Wybór szkół powiatowych to również szansa na realizację pasji i zainteresowań oraz możliwość uzyskania satysfakcjonującego zatrudnienia w specjalnościach poszukiwanych na rynku pracy. 


Stoisko Powiatowego Zespołu Szkół w Żmigrodzie


Stoisko Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych


Stoisko Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy


Stoisko Powiatowego Urzędu Pracy


Stoisko Policji


 Stoisko Fundacji Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii Łukasiewicz - PORT


Wybór szkół powiatowych to również szansa na realizację pasji i zainteresowań oraz możliwość uzyskania satysfakcjonującego zatrudnienia w specjalnościach poszukiwanych na rynku pracy. 
25-04-2022
Szukaj w artykułach
Maj 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31