polski angielski niemiecki
Sobota, 02 lipca 2022 r. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Złote Sowy 2022 Powiatu Trzebnickiego
Podczas Gali zorganizowanej w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy, wyróżnienia laureatom wręczyli Starosta Małgorzata Matusiak oraz Prezes Stowarzyszenia Oświatowego Sowa Maria Jaskólska.

Tegoroczni laureaci:

* Juliusz Oliwa - Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie

* Mateusz Rozpara - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II  w Obornikach Śląskich

* Łucja Orlik – Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Wiszni Małej

* Amelia Jonajtis - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie

* Hubert Prędota - Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Józefa Krysińskiego w Obornikach Śląskich

* Marcelina Kopyś  - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy

* Kinga Kraus – Liceum Ogólnokształcące im. Karola Holteia w Obornikach Śląskich

* Oliwia Pawlak - Liceum Ogólnokształcące im. Karola Holteia
w Obornikach Śląskich

Wyróżnieni nauczyciele:

* Krzysztof Czechowski - Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie

* Bożena Sadownik - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. Leopolda Okólickiego „Niedźwiadka” w Trzebnicy

* s. Lilianna Wypiór - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy

* Anna Borzęcka - Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy

Wyróżnione szkoły:

* Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie

* Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy

* Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy

Gratulujemy wszystkim laureatom tegorocznej Gali. Życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do realizacji zamierzonych celów oraz tego, aby wyróżnienia stanowiły motywację do dalszego, nieustającego rozwoju.


 Małgorzata Matusiak - Starosta, Sławomir Szypulski - Stowarzyrzeszenie Oświatowe SOWA, Anna Mądra-Kras Naczelnik Wydziału Oświaty 

Grzegorz Terebun- Wicestarosta, Iwona Kurowska - Sekretarz

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE



Juliusz Oliwa - Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie 


Mateusz Rozpara - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II  w Obornikach Śląskich


Łucja Orlik – Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Wiszni Małej


Amelia Jonajtis - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie


Hubert Prędota - Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Józefa Krysińskiego w Obornikach Śląskich


 Kinga Kraus – Liceum Ogólnokształcące im. Karola Holteia w Obornikach Śląskich


Oliwia Pawlak - Liceum Ogólnokształcące im. Karola Holteia w Obornikach Śląskich

WYRÓŻNIENI NAUCZYCIELE


Krzysztof Czechowski - Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie


Sadownik - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. Leopolda Okólickiego „Niedźwiadka” w Trzebnicy


s. Lilianna Wypiór - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy


Anna Borzęcka - Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy

WYRÓŻNIONE SZKOŁY


Wojciech Wróbel - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pęgowie


Agata  Zych - Wicedyrektor Oddziałów Przedszkolnych i Klas I - III


Kamila Możdżeń - Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy
22-06-2022
Szukaj w artykułach
Lipiec 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31