polski angielski niemiecki
Poniedziałek, 24 lutego 2020 r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Działalność naszych szkół opisana w Bazie Dobrych Praktyk
Projekty te zostały opisane w albumie ,,Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi’’ jest to wyróżnienie i inspiracja do realizacji kolejnych , równie ciekawych przedsięwzięć , podnoszących poziom wykształcenia mieszkańców Dolnego Śląska.

Trzy projekty opisywane w ramach tego wydawnictwa realizowane są (lub były) na terenie Powiatu Trzebnickiego. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy  zrealizowało projekt pt. ,,Łączymy pokolenia’’ , grupa docelowa stanowiła 48 uczniów  w wieku 13- 17 lat oraz 51 osób dorosłych.  Projekt uświadomił uczniom, jak ważne w życiu jest odpowiednie wykształcenie i jak wpływa na późniejszy wybór zawodu.

album 3

W albumie przeczytamy również  o projekcie ,, Kształcąc nowocześnie, równamy szanse’’ który jest realizowany w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy. Grupa docelowa stanowi 638 uczniów oraz 55 pracowników LO im. II Armii Wojska Polskiego oraz Powiatowego Gimnazjum Sportowo- Językowego w Trzebnicy. Celem projektu jest poprawa jakości kształcenia. Uczniowie zwiększają stopień opanowania kompetencji kluczowych,  rozpoznają własne predyspozycje i uczą się umiejętnie planować ścieżkę swojej kariery zawodowej. Dodatkowo wdrożone są także narzędzia do efektywnego zarządzania szkołą, np. e-dziennik.

Album 1

Ostatni projekt „Trzebnicka e-oświata”  realizowany był przez Gminę Trzebnica.

Projekty te zostały opisane w albumie ,,Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi’’ jest to wyróżnienie i inspiracja do realizacji kolejnych , równie ciekawych przedsięwzięć , podnoszących poziom wykształcenia mieszkańców Dolnego Śląska. Gratulujemy

Dominika Łasica

22-02-2012
Galeria
Lista komentarzy
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się na stronie głównej aby dodać komentarz.
Szukaj w artykułach
Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29