Sobota, 23 września 2023 r. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Zaproszenie na debatę

Razem z Komendą Powiatową Policji w Trzebnicy, zapraszamy Państwa na niezwykłą debatę ewaluacyjną z cyklu "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!". Tym razem skupimy się na kwestiach zwiększenia bezpieczeństwa seniorów oraz promocji narzędzi komunikacji z Policją.

Czy znasz sposoby działania oszustów? Czy wiesz, jak reagować, gdy ktoś podaje się za policjanta, prokuratora lub pracownika banku? Czy masz wpływ na to, co dzieje się w Twoim mieście? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele cennych informacji czeka na Ciebie podczas naszej debaty.

Data: 7 września 2023 roku
Godzina: 10:30
Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna "Multiteka"
Adres: ul. Żmigrodzka 43a, Prusice

Podczas spotkania, policjanci przybliżą różne metody działania oszustów, którzy wykorzystują gościnność seniorów. Będziemy omawiać, jakie kroki podjąć, aby chronić osoby starsze przed kradzieżą oszczędności i cennych przedmiotów. Dodatkowo, przedstawiciele Policji opowiedzą o narzędziach służących do efektywnej wymiany informacji pomiędzy lokalną społecznością a Policją.

W spotkaniu weźmie udział Monika Dolińska, Rzecznik Praw Konsumenta Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, która opowie, jak rozpoznać nieuczciwych sprzedawców oraz jakie kroki podjąć, aby skutecznie odstąpić od umowy kupna.

To niezwykła okazja, aby dowiedzieć się, jak chronić siebie i innych przed zagrożeniami oraz jak aktywnie wpływać na bezpieczeństwo w naszym mieście. Czekamy na Ciebie 7 września o godzinie 10:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej "Multiteka" w Prusicach. Dołącz do nas, bo bezpieczeństwo to sprawa, która nas wszystkich dotyczy!

04-09-2023
Wrzesień 2023