polski angielski niemiecki
Sobota, 23 września 2023 r. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Udział Powiatu Trzebnickiego w XXXII Forum Ekonomicznym w Karpaczu
 
 
W dniach 15-17 września 2023 roku w Karpaczu, w malowniczym mieście - sercu Sudetów, odbyło się wyjątkowe wydarzenie - Forum Ekonomiczne. To właśnie tu, na tej największej w Europie Środkowo-Wschodniej platformie spotkań i dyskusji, spotkali się eksperci, liderzy biznesu, politycy i przedstawiciele instytucji międzynarodowych, którzy omawiali kwestie bezpieczeństwa, perspektyw rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwań oraz strategii na przezwyciężenie kryzysów.

 

Udział w Forum Ekonomicznym w Karpaczu był nie tylko wyjątkową okazją do wymiany myśli i doświadczeń, ale także jest miejscem, gdzie region Europy Środkowo-Wschodniej wznosi swój donośny głos na międzynarodowej arenie. To tu toczyły się rozmowy, które wpływają na kształtowanie przyszłości gospodarczej i bezpieczeństwa tego obszaru kontynentu.

W tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego w Karpaczu brał udział również Powiat Trzebnicki. Jak podkreśliła starosta Małgorzata Matusiak -  Powiat Trzebnicki był jedynym samorządem biorącym udział w tym wydarzeniu. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie a Forum stało się dla Powiatu Trzebnickiego okazją do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz prezentacji swoich inicjatyw w kontekście rozwoju gospodarczego i bezpieczeństwa regionu, oraz okazją do prezentacji produktów regionalnych.


Zakończone Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest i było nie tylko miejscem spotkań, ale także źródłem inspiracji, pomysłów i konstruktywnych rozmów, które przyczyniają się do dalszego rozwoju Europy Środkowo-Wschodniej. Wartość tego wydarzenia w kontekście kształtowania przyszłości regionu nie może być przeceniana, a udział Powiatu Trzebnickiego jest dowodem na zaangażowanie i chęć aktywnego uczestnictwa w tych ważnych dyskusjach.


 

Forum Ekonomiczne w Karpaczu oraz zaangażowanie Powiatu Trzebnickiego stanowią doskonały przykład współpracy na rzecz wspólnego celu - stabilności, rozwoju i bezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej.

12-09-2023
Szukaj w artykułach
Wrzesień 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30