Wtorek, 15 października 2019 r. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Historia:
Historia naszego obiektu sięga roku 1830. Do I wojny światowej mieścił się w nim młyn zbożowy, napędzany z Sąsiecznicy. Potem siłą obracającą żarna stała się energia elektryczna. Początek XXI wieku nie był dla młyna pomyślny. Budynek doszczętnie spłonął. Jesienią 2007 roku spalony obiekt został zakupiony przez obecnego właściciela, który podjął się ambitnego zadania – postanowił go wyremontować i przekształcić w hotel.

Niezły Młyn

"Niezły Młyn" może pochwalić się oryginalnie stylizowanymi wnętrzami. Nieliczne elementy wyposażenia hotelu, takie jak koła zębate i kilka detali drewnianych, ocalało po pożarze i 6-letnim "sprzątaniu". Większość urządzeń młynarskich pochodzi z tego samego okresu, co zniszczone czeszowskie (II poł. XIX w.) i została zdemontowana ze starego młyna w miejscowości Grobla (park krajobrazowy Chełmy).

Od czerwca 2011 rozpoczynamy pisanie nowego tomu historii tego pięknego budynku. Zapraszamy Państwa do jej współtworzenia.

POKOJE:

Hotel "Niezły Młyn" dysponuje 137-oma miejscami noclegowymi. Naszym gościom udostępniamy 38 pokoi. Dla grup turystycznych posiadamy ofertę specjalną w bardzo atrakcyjnej cenie - dwa pokoje dziesięcioosobowe.

RESTAURACJA:

Sala

Zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji hotelowej. Posiłki z karty, dobrze zaopatrzony bar, możliwość spędzenia czasu na tarasie nad Młynówką i miła atmosfera, dają gwarancję satysfakcji nawet wybrednym podniebieniom. Organizujemy uroczystości rodzinne, wieczory taneczne, bankiety, imprezy tematyczne. Specjalnością czeszowskiej kuchni są dania oparte o produkty regionalne, pochodzące z okolicznych stawów, pól i lasów. Naszym gościom oferujemy m.in. możliwość własnoręcznego złowienia ryby w stawie oddalonym o 50m od hotelu, którą następnie przyrządzi Państwu nasza kuchnia.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE:
W Hotelu "Niezły Młyn" organizujemy koncerty, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe i tematyczne, konferencje i szkolenia, na których może bawić się jednocześnie do 200 osób. Oferujemy bogate menu, oprawę muzyczną oraz noclegi w atrakcyjnym systemie rabatowym.

KOMPLEKSOWA OFERTA SPA:
basen, jakuzzi, sauna mokra i sucha, masaże, gabinet kosmetyczny, fryzjer.

Hotel NIEZŁY MŁYN
Czeszów, ul. Zawońska 7