Czwartek, 25 maja 2017 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Relacja z obozu sportowego oraz podziękowania od dzieci ze Świetlicy Maciejki z Trzebnicy
Powiat Trzebnicki w ramach pożytku publicznego dofinansował zadanie - obóz sportowy dla dzieci ze Świetlicy Maciejki.

Razem z kartką od dzieci ze Świetlicy Maciejki przeszedł e-mail do Starostwa Powiatowe w Trzebnicy z podziękowaniami za pomoc w realizacji obozu sportowego dla pociech z trzebnickiej świetlicy. W e-mailu Siostra Macieja pisze:

"W dniach 8-17.08 dzieci i młodzież ze Świetlicy "MACIEJKI" przebywały na kolonii letniej w Białym Dunajcu, zorganizowanej przy współpracy Stowarzyszenia Parafiada. Dzieci przeżyły wiele wspaniałych i radosnych chwil,podziwiały piękne widoki Tatr z Gubałówki,zwiedziły Zakopane i zamek w Niedzicy, uczestniczyły w spływie Dunajcem i zobaczyły wiele innych pięknych miejsc. Mogły też korzystać z aktywnego wypoczynku, gdyż nasz Ośrodek "U Guta" miał swój basen, boisko do piłki nożnej i koszykowej i plac zabaw-na których dzieci spędzały każdy wolny czas. Wszystko to było możliwe dzięki pomocy wielu dobrych ludzi.
Dziękujemy za ogromną pomoc Starostwu Powiatowemu, a zwłaszcza Panu Staroście Robertowi Adachowi, a także Gminie Trzebnica, Fundacji Polska Miedź, Funduszowi Pomocy Dzieciom i Młodzieży im.Matki Bożej z La Salette, firmom Vermeiren Polska sp.z.o.o.,Panda-Trzebnica Sp.z.o.o.,ZPM Tarczyński, Plast-Met, Inspirion Polska i wielu ludziom dobrej woli."

Dzieci oraz młodzież na obozie sportowym

umieścił: E.P.

20-08-2012