Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona
IV POLONEZ MATURZYSTÓW

W samo południe w dniu 18.04.2013 r. na trzebnickim Rynku rozpocznie się IV POLONEZ MATURZYSTÓW szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Trzebnickiego. Swój udział w tradycyjnym tańcu  potwierdzili pan starosta Robert Adach, pan burmistrz Marek Długozima oraz dyrektorzy i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy, Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Trzebnicy, Powiatowego Zespołu Szkół w Żmigrodzie  oraz Liceum Ogólnokształcącego w Obornikach Śląskich.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania.

Polonez

17-01-2013