polski angielski niemiecki
Czwartek, 25 maja 2017 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2012/2013 dla Dzieci i Młodzieży - Konkurs Strażacki
Konkurs ma za zadanie popularyzować zasady bezpiecznego zachowania i właściwego postępowania w przypadku występowania różnego rodzaju zagrożeń.  Hasło tegorocznej edycji  konkursu ma promować wiedzę na temat niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą ulatniający się czad i możliwości zapobiegania temu zagrożeniu w postaci instalacji czujek tlenku  węgla. 

 

Konkurs plastyczny jest także okazją do zainteresowania tematem dzieci i młodzieży, gdyż ich właściwa postawa oraz świadomość zagrożenia , jakie niesie tlenek węgla, może uratować życie i zdrowie najbliższych.

Do konkursu napłynęło 96 prac ze szkół powiatu trzebnickiego. Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem trzebnickiej plastyk – Pani Ewy Mroczek, oceniła wszystkie prace konkursowe pod względem zgodności z tematyką konkursu oraz plastycznym i wytypowała do eliminacji wojewódzkich następujące prace (według kolejności zajętych miejsc):

I grupa – (uczniowie klas I – III) szkoły podstawowej :

1.      Asia Suwaj , 8 lat – Szkoła Podstawowa w Psarach.

2.      Monika Kunysz, 9 lat – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebnicy.

3.      Oskar Mulcak, lat 8 – Szkoła Podstawowa w Psarach.

4.      Amelia Razik, lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebnicy.

5.      Oliwier Marek, lat 7 – Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Zawoni.

II grupa -  (uczniowie klas IV-VI ) szkoły podstawowej :

1.      Maciej Faraniec, lat 9 – Zespól Szkół w Zawoni.

2.      Alicja Marcisz, lat 10 – Zespół Szkól w Zawoni.

3.      Emilia Zakręta, lat 12  - Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej.

4.      Adriana Łącka, lat 10  - Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej.

5.      Sara Michałowska, lat 12 – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zawoni.

III grupa   -   uczniowie gimnazjum :

1.      Dominika Jankowska, lat 13 – Zespół Szkół w Prusicach.

2.      Paweł Seńczuk, lat 15 – Zespól Szkół w Prusicach.

3.      Marcin Dudek, lat 14 – zespół Szkól w Prusicach.

4.      Przemysław Pałka, lat 14 – Zespól  Szkół w Prusicach.

5.      Marta Korzeniowska, lat 14  - Zespól Szkół w Prusicach.

IV grupa – uczniowie i wychowankowie świetlic terapeutycznych, ośrodków terapii zajęciowej i ośrodków szkolno-wychowawczych :

1.      Wiktoria, lat 11 – Placówka Wsparcia Dziennego w Żmigrodzie.

2.      Oliwia Pulut, lat 8  -    Placówka Wsparcia Dziennego w Żmigrodzie.

3.      Karolina Wawrzyniak, lat 13 – Placówka Wsparcia Dziennego w Żmigrodzie.

4.      Weronika Pulut, lat 12  - Placówka Wsparcia Dziennego w Żmigrodzie.

5.      Joanna Tomków, lat 10 – Placówka Wsparcia Dziennego w Żmigrodzie.
Komisja wyróżniła pracę Michała Czarnego , lat 12 ze Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Urazie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu, gratulujemy zwycięzcom eliminacji powiatowych i życzymy szczęścia w finale wojewódzkim.

Przygotowała : S. Jankowska

27-03-2013
Galeria
Szukaj w artykułach
Maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31