Piątek, 03 kwietnia 2020 r. Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
Spotkanie z Animatorami Kultury Powiatu Trzebnickiego.

W dniu 27 maja 2011 r o godz. 18.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Trzebnicy przy ul. Leśnej 1, odbyło się spotkanie z Animatorami Kultury Powiatu Trzebnickiego, połączone z oficjalnym otwarciem reprezentacyjnej sali konferencyjno-koncertowo-wystawienniczej. Do gości, którzy wypełnili salę do ostatniego miejsca, słowo wstępne wygłosił Starosta Trzebnicki Robert Adach. Później, uczestnicy spotkania obejrzeli pokaz multimedialny ”Uzdrowisko Trzebnica”.

Dalsza część uroczystości poświęcona była ludziom kultury. Wicemarszałek Marek Łapiński, wręczył nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury wieloletniej dyrektor Obornickiego Ośrodka Kultury Pani Halinie Muszak.

W części artystycznej spotkania do udziału w której zaproszenie przyjęli utalentowani wykonawcy z powiatu trzebnickiego, zgromadzeni mieli przyjemność wysłuchać stojących na wysokim poziomie prezentacji wokalnych.

Widownia każde wykonanie nagradzała zasłużonymi brawami a Starosta Robert Adach wykonawcom wręczał listy gratulacyjne i okolicznościowe statuetki za wkład w rozwój ruchu muzycznego i promocję powiatu trzebnickiego.

W spotkaniu wzięła udział delegacja z zaprzyjaźnionego powiatu Goslar ze Starostą Stephanem Manke, która rozpoczynała kolejną oficjalną zaplanowaną wizytę w naszym powiecie.

31-05-2011
Kwiecień 2020