Poniedziałek, 27 marca 2017 r. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
Powiat inwestuje w edukację

W dzisiejszym dodatku do Gazety Wrocławskiej można przeczytać o projekcie realizowanym przez Powiat Trzebnicki.

W Biuletynie Europejskiego Funduszu Społecznego w Województwie Dolnośląskim na stronie 10 i 11 można przeczytać obszerny artykuł na temat projektu, który jest realizowany w Powiatowym Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie.  Projekt dotyczy zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkoły a w szczególności poprawy wyników szkolnych z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w gimnazjum i liceum oraz poprawę zdawalności egzaminu maturalnego dzięki polepszeniu warunków dla lepszego rozwoju i wyrównania szans edukacyjnych uczniów.

„Mając na uwadze dobro młodych ludzi, którzy za parę lat wkroczą na rynek pracy, Powiatowy Zespół Szkół w Żmigrodzie skorzystał z projektu Edukacja inwestycją w przyszłość, przygotowanego w partnerstwie przez firmę Unika Doradztwo Unijne i Public Relations oraz Powiat Trzebnicki….”

str 10

Jest to jeden z wielu projektów, który otrzymał dofinansowanie z Unii Europejskiej i jest realizowany przez Powiat Trzebnicki.  W tym samym czasie trwa jeszcze inny projekt dotyczący zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie, który również otrzymał dofinansowanie. Na uwagę zasługuje fakt, iż każda z naszych Szkół Powiatowych otrzymała wsparcie w Ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , działanie 9.1.2.

Powiat inwestuje w edukację!

str11

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Dominika Łasica

24-06-2013