Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
XX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

Już pod koniec sierpnia ruszy 20 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej w Trzebnicy. Trwają właśnie prace nad ukończeniem i zleceniem do druku Programu 20 edycji FKMIO,  który przygotowywana jest przez lokalną Firmę Kulik  Sp. j.-   jednego ze sponsorów tegorocznego Festiwalu.

Organizatorami XX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej są jak w ubiegłym roku:  Powiat Trzebnicki oraz Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy.

Baner

Za kilka dni przy wjeździe do Trzebnicy zostanie zamontowany nowy Baner reklamowy promujący Festiwal.

Szczegółowy program wkrótce będzie dostępny na stronie internetowej www.powiat.trzebnica.pl oraz www.kameralny-i-organowy.pl

Już dziś zapraszam na Koncert Inaugurujący Festiwal, który odbędzie się 24.08 sobota, godz.20.00 w TRZEBNICY, Bazylika p.w. Św. Jadwigi

"Krzesimir Dębski zaprasza"

Chór Mieszany KUL im. Jana Pawła II