Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r. Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Malownicza Kraina Kocich Gór i Doliny Baryczy
W Starostwie dostaniesz mapę Powiatu Trzebnickiego z najatrakcyjniejszymi zabytkami i miejscami w naszym regionie.
Powiat trzebnicki to miejsce atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i przyjeżdżających do nas turystów. Zróżnicowany krajobraz: nieskażona przyroda Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy, lasy, łąki, bagna... to zdecydowanie atrybuty naszych okolic. Bogate zaplecze infrastruktury turystycznej zapewnia relaks przyjeżdżającym oraz mieszkańcom, chcącym oderwać się od codzienności.

Bagno - Gmina Oborniki Śląskie

Gmina Trzebnica

Gmina Żmigród

ŁATWO DO NAS DOTRZEĆ - jedź koleją

Wrocławianie (i nie tylko) odkryli, że górzyste tereny, stawy, dziewicza przyroda oraz zabytki architektury rezydencjonalnej i sakralnej sprawiają, że powiat trzebnicki to miejsce nie tylko przyjemne do osiedlenia się tutaj, ale również idealne do weekendowego wypoczynku i rekreacji. Atutem powiatu jest bliskie sąsiedztwo miasta Wrocław oraz wygodne połączenie kolejowe z tą aglomeracją.

Gmina Zawonia

Starosta trzebnicki, Robert Adach: „Szynobus to jedna z ważniejszych inwestycji. Funkcjonuje już od kilku lat i stanowi doskonałe uzupełnienie komunikacji drogowej.”

Szynobus do Trzebnicy

Już teraz przyjdź do Starostwa Powiatowego w Trzebnicy i weź  mapę Powiatu Trzebnickiego - zwiedź zabytki i piękne zakątki naszego regionu rowerem bądź pieszo,  w plecaku mając mapę z najatrakcyjniejszymi punktami w powiecie. Zapraszamy.

umieścił:E.P.
06-09-2013